אודות

אודות

שמי ורדית קמחי, יועצת ארגונית ומנטורית אישית למעלה משני עשורים.

מאז שאני זוכרת את עצמי התעניינתי במושג ההצלחה – מה זו הצלחה? איך מגיעים אליה? והכי חשוב – איך מוצאים את נתיב ההצלחה הנכון והייחודי של כל אחד מאיתנו - הנתיב שיאפשר לנו לחוות רגעים משמעותיים של סיפוק, הגשמה, וצמיחה ויאפשר לנו לחיות את הייעוד הפנימי והחברתי שאותו נועדנו להגשים.

שאלות אלו ליוו אותי לאורך דרכי האקדמית, כאשר למדתי באוניברסיטת תל אביב לתואר ראשון בעבודה סוציאלית, ולתואר שני בהתנהגות ארגונית וכן כשלמדתי אצל טובי המורים בארץ ובעולם בתחומי ידע העוסקים ביצירתה של תודעה חדשה ובחיבור הנכון של הגוף והנפש.

תכלית חיי היא לסייע לאנשים במציאת הדרך האישית שתוביל אותם להצליח ולהגשים את ייעודם האישי והחברתי במישור האישי והמקצועי.

במחצית הראשונה של חיי המקצועיים עסקתי בכך מתוך הארגון, באמצעות הקמה של יחידות שירות וייעוץ פנים ארגונית וניהולן המקצועי. כיום אני עושה זאת כיועצת ארגונית עצמאית וכמנטורית העובדת בארץ ובחו"ל עם מנהלים וצוותים המעוניינים להשיג נקודות מפנה ולשפר ביצועים וכן עם אנשים פרטיים המעוניינים לדייק את דרך פעולתם ולחיות חיים משמעותיים של סיפוק, הגשמה וצמיחה ולהגשים את ייעודם בחיים האישיים ובעולם העבודה.

 

מודל עבודה ייחודי – חיבור עולמות ליצירת תוצאות מוכחות

במהלך השנים איגדתי את הידע והניסיון שלי למודל עבודה ייחודי המשלב את עולמות הטיפול, הייעוץ, הניהול והאימון, ומקנה כלים לאיתור ומימוש נתיבי הצלחה.

כלי העבודה הממוקדים מאפשרים לאתר בתוך זמן קצר את "הנקודות העיוורות" שלנו כיחידים וכצוותים, לייצר שינוי תודעתי ולהבנות את מפת הדרכים הייחודית שתוביל אותנו לפריצת גבולות מחשבתיים . באמצעות נקודות מפנה אלו נחולל שינוי התנהגותי ונשיג הישגים מוכחים ומשמעותיים הן בטווח הקצר והבינוני והן בטווח הארוך.

 

בניית יסודות יציבים ובטוחים

מידת התאמתה של דרך עבודה זו הוכחה שוב ושוב במשך השנים. השינוי התודעתי המגובה בסדרה של פעולות מעשיות ותכליתיות מסייע לאלו הלוקחים בו חלק לחולל נקודות מפנה משמעותיות ולדווח על תחושת ההגשמה, צמיחה והצלחה בכל המישורים.

אמונת חיי בקיומו של נתיב ההצלחה הופכת אותי לשותפה אמיתית ופעילה לתהליך העבודה ולגורם שיאתגר אתכם לאורך כל הדרך לא לוותר, להתבונן, ללמוד, ליישם ולהצליח.

גם אתם מוזמנים לפנות אליי על מנת שנמצא יחדיו את הדרך הנכונה והטובה ביותר עבורכם.