ייעוץ אישי

מדוע כל כך קשה לחולל שינוי מהותי ונכון?

ישנו משפט האומר – "לאף אחד אין עיניים בגב". משמעו שאנו מסוגלים להבחין היטב בכישורים, תפיסות, התנהגויות ותכונות אופי של אנשים אחרים, אך כשזה מגיע אלינו קשה לסובב את המבט כלפי פנים. כתוצאה מכך, אנו נושאים עימנו "נקודות עיוורות" הקשורות לתפיסה העצמית שלנו, לערכינו ולהתנהגויות הנובעות מהם, לפחדים שמתחבאים מתחת לפני השטח, ולתפיסת העולם שלנו במגוון מישורים. 
למעשה, ללא רכישת היכרות מעמיקה וטובה יותר עם עצמנו קשה מאוד להבין לאן נוכל להמשיך מכאן, למה אנו זקוקים על מנת להתקדם ולהשתנות, מה מכשיל אותנו ומה עלינו לשפר. 
במילים אחרות, אנו זקוקים לעוד זוג עיניים אכפתיות ומנוסות, שיעזרו לנו להבחין בכישורים ובחסמים, לסמן את הדרך הנכונה לנו ולרכוש את הכלים שיאפשרו לנו לצעוד בה.

 

איתור נתיב הצלחה ב 4 מפגשים

בסדרת פגישות בת 4 מפגשים נבחן יחדיו את הערכים החשובים לכם, את מטרותיכם האישיות והמקצועיות, את נקודות החוזק והתורפה שלכם, תפיסות העולם והעצמי שסיגלתם עם השנים, וכן המכשולים והפחדים שעומדים בדרככם. בתוך כך, נלמד להכיר את הכוחות העומדים לרשותכם, ואת התמיכות להן תזדקקו על מנת לצעוד הלאה. מתוך הבחינה המשותפת והבנת מצבכם בעת הנוכחית, נוכל להגדיר את האפשרויות העומדות בפניכם, ומתוכן לאתר את נתיב ההצלחה שמשתלב באופן ריאלי ופרקטי עם ייעודכם. 

 

כלים לכל החיים

אחת ממטרותיו החשובות ביותר של המודל, היא לאפשר לכל אחד ואחת לצאת לדרכם ולחולל שינויים מהותיים בכוחות עצמם, מבלי להיות תלויים בי בהמשך הדרך. על כן, הכלים שמספק המודל נועדו ללוות אתכם לאורך שנים רבות ולהגביר את תחושת המסוגלות והעצמאות האישית. זאת, בעזרת יצירת מודעות חדשה שתסייע לכם לשנות דפוסי חשיבה והתנהגות חוסמים, ולאתר את נתיבי ההצלחה בצמתי הדרכים בהן תעמדו בעתיד.

אני נמצאת כאן על מנת להושיט יד וללוות אתכם לאורך כל הדרך, לחזק, להאמין ולהעניק לכם כלים משמעותיים המבוססים על חקירה וניסיון מרובי שנים.

לתיאום פגישה: 052-3312727