ייעוץ קריירה

קריירה היא ערוץ חיים חשוב. כשאנו נמצאים בקריירה הנכונה לנו אנו חשים שאנו מקבלים מענה לצרכים ולמאוויים אישיים. מצד שני, כשנתיב הקריירה שלנו לא נכון או לא מדויק לנו אנו מרגישים קושי שהשפעותיו ניכרות גם במישורי חיים נוספים.

במהלך חיינו, אנו מוצאים את עצמנו עומדים בצומת דרכים הנוגעת לקריירה ולאופן בו אנו רוצים להביא את עצמנו לידי ביטוי בעולם העבודה. האתגר המרכזי בצמתים מעין אלו הוא לקבל את ההחלטה הטובה והמתאימה ביותר לנו, ולממש אותה.

 

בחירת קריירה בתהליך ממוקד של 6 מפגשים

בחירת קריירה חדשה באמצע החיים, או לחילופין בניית מסלול התפתחות המקצועית מלווה לא פעם בחששות ופחדים הקשורים לשינוי. קיומם של חסמים קוגניטיביים, רגשיים והתנהגותיים גורמים לנו לחפש מענה לשאלה הקיומית של "מה אני יכול לעשות בתנאים הקיימים", ולא לעסוק בשאלה "מה באמת אני רוצה לעשות". לכן היא מקשה עלינו לזהות, לפעול ולהשיג את מה שאנו כל כך רוצים ומייחלים.

מודל העבודה הייחודי שבו אני משתמשת ערוך בדיוק כדי לפרוץ את מעגל הקסמים התוקע ולתת מענה נכון לסוגיה זו . 

בתהליך ממוקד ואחראי, נאתר את כיוון ההתפתחות הנכון והמדויק לכם, ונאתר את מנגנוני ההגנה שמייצרים את ה"נקודה העיוורת" המקשה עליכם לייצר את הדיוק הנכון. בתוך 4-6 פגישות נאתר את תבניות התודעה והחשיבה שלכם, נגמיש אותן ונרחיב את דרגות החופש הנדרשות לכם כדי להתמודד בהצלחה עם האתגר שבחייכם. השימוש בכלים המבוססים על חקירה וניסיון מרובי שנים יאפשר בנוסף את בנייתה של דרך מעשית ופרקטית, שתאפשר לכם בתוך זמן קצר "לעלות על הנתיב" להצלחה, תוך מתן מענה לסוגיות ולמגבלות שונות שיכללו בה.

 

כלים לכל החיים

היתרון המרכזי בשיטת עבודה ממוקדת וייחודית זו היא ביכולתה לסייע לכם להטמיע את התובנות, הכלים והיסודות ולהפוך אותם לדרך חיים. היא תסייע לכם לזהות ולעגן את אבני הדרך המרכזיות העומדות בבסיס נתיב ההצלחה האישית שלכם. בתוך כך, תוכלו לרכוש כלים שיאפשרו לכם לשמור על נתיב ההצלחה לאורך זמן, לשעתק את מרכיביו אל מישורי חיים נוספים, ולהשיג תחושת מסוגלות ורווחה חיונית לחיים טובים ומלאים.

מציאת הקריירה או התפקיד המתאימים לנתיב שלנו היא מפתח לתחושת הגשמה ושמחת חיים וכן לפרנסה טובה, כי אנו הרי הכי טובים כשטוב לנו. אני מאמינה שזוהי זכותו וחובתו של כל אדם לאתר את נתיב ההצלחה שלו. 

אני נמצאת כאן על מנת להושיט יד וללוות אתכם, לחזק ולהאמין, ולהעניק לכם כלים המבוססים על חקירה וניסיון מרובי שנים. 
אתם מוזמנים לפנות אלי על מנת שנמצא יחדיו את הדרך הנכונה והטובה ביותר גם בעבורכם.

לתיאום פגישה: 052-3312727

סיפור הצלחה

"פגשתי את ורדית בשלבים התחלתיים של פרוייקט פיתוח קריירה המיועד לעובדי סיסקו.
כבר מהמפגש הראשון נוצרה שותפות אמיתית כשפגשנו פרטנר לחשיבה. 
עוד לפני שהיה ברור אם ואיך תשתלב בתכניות העבודה שלנו היא הקשיבה, יעצה ונתנה פידבק על הרעיונות שהבאנו לשולחן וגרמה לנו לחשוב בצורה שונה על המטרות והדרך.
לבסוף, במהלך ה – development day היא העבירה סדנה בנושא אסטרטגיות פיתוח קריירה עבור העובדים והמנהלים. כמנחה היא סוחפת, מעמיקה והצליחה לרתק את הקהל המגוון שהיה בחדר. הפידבקים מהמשתתפים היו מצוינים והציטטות של ורדית מהמפגש מלוות אותנו עד היום בשיח הארגוני."

שני גינת,
מנהלת משאבי אנוש,
סיסקו ישראל

עוד סיפורי הצלחה